اکبر ابراهیمی، چهره ماندگار خیّر در سال ۹۶ معرفى شد
با برگزارى نخستین همایش ملى «چهره ماندگار خیّری»

اکبر ابراهیمی، چهره ماندگار خیّر در سال ۹۶ معرفى شد

حاج اکبر ابراهیمى، خیّر مدرسه‌ساز و نیک اندیش کشورمان در نخستین همایش ملى چهره‌هاى ماندگار، با دریافت تندیس این همایش به عنوان چهره ماندگار خیّرى در سال ١٣٩٦معرفى شد.

به گزارش روابط عمومى مجمع خیّرین کشور، نخستین همایش ملى چهره‌هاى ماندگار خیّرى، امروز چهارشنبه ٢٩ شهریور، به همت مجمع خیّرین کشور در محل این مجمع برگزار شد. در این مراسم که با حضور اعضای هیأت‌مدیره مجمع خیّرین کشور و جمعی از خیّرین ملی و مسئولان کشوری برگزار شد، لوح تقدیر، نشان و تندیس نخستین همایش چهره‌های ماندگار مجمع خیّری کشور توسط مجتبى رحماندوست، مدیرعامل مجمع خیّرین کشور و جانباز سال‌هاى دفاع مقدس به حاج اکبر ابراهیمی، تقدیم شد.

مهندس حبیب الله بوربور: کلیدواژه اساسی بشریت، ماندگاری است
حبیب‌الله بوربور، رییس هیأت مدیره مجمع خیّرین کشور با بیان سخنانى کوتاه در این در مراسم با تأکید بر اینکه مهم‌ترین و بهترین تبلیغ برای اشاعه فرهنگ خیر، تقدیر از خیّرین است، گفت: چنانچه جامعه دریابد که کار نیک دیده می‌شود و مورد ستایش همگان قرار می‌گیرد، بی‌شک امر خیر نیز توسعه خواهد یافت.
بوربور در ادامه با اشاره به عنوان نخستین همایش ملى چهره‌هاى ماندگار خیّرى، گفت: تمام تلاش بشر برای ماندگاری است. اگر به باطن و ذات همه رفتارهای بشر دقت کنیم، درمی‌یابیم که تمام فعالیت‌های بشر براى دستیابى به همین کلیدواژه اساسی است.
رییس هیأت مدیره مجمع خیّرین کشور افزود: خیّرین در مسیر ماندگاری حرکت مى‌کنند و برگزاری مراسم تقدیر از آنان و معرفی ایشان به عنوان چهره ماندگار، تأیید تفکرات خیّرین و تقویت جهت‌گیری‌شان است.

اکبر ابراهیمى: تکریم خیّر، مایه دلگرمى اوست
حاج اکبر ابراهیمی، نخستین چهره ماندگار خیّرى نیز با قدردانى از تمامى خیّرین کشورمان به دلیل مسیرى که انتخاب کرده‌اند، گفت: من هم مانند دیگر همفکرانم، خود را بدهکار خدا می‌دانم و هر کاری در مسیر خیر انجام می‌دهم به واقع وظیفه‌ای است که بر دوش خود احساس می‌کنم.
ابراهیمى تأکید کرد: هیچ خیّری برای تقدیر شدن کار نمی‌کند؛ اما قدرشناسی و برگزاری مراسم تکریم، هر انسانی را به ادامه مسیر دلگرم می‌کند و مشوق او خواهد شد.
بنا بر اعلام این گزارش، جمعى از خیّرین و مسئولین حاضر در این مراسم نیز با بیان سخنرانى‌هاى خود، ضمن تقدیر از خدمات خی‍ّرى حاج اکبر ابراهیمى و مجمع خیّرین کشور، برخى از پروژه‌هاى خیّرى در دست اقدام اشخاص و مجامع خیّر را شرح دادند.
نخستین همایش ملى چهره‌های ماندگار با رونمایی از کتاب «چهره‌های ماندگار، زندگی و کارنامه خیّری حاج اکبر ابراهیمی» از مجموعه کتاب‌های چهره‌های ماندگار، پایان یافت. این کتاب به سفارش مجمع خیّرین کشور، توسط انتشارات هزاربرگ (ناشر تخصصى فعالیت‌هاى خیّرى کشور) در ٦٠٨ صفحه و زیر نظر حبیب‌الله بوربور، رییس هیأت مدیره مجمع خیّرین کشور منتشر شده است.

فیلم مراسم انتخاب چهره ماندگار

اخبار

مجمع خیّرین کشور مأمور تشکیل «مجمع ملی خانواده» شد

شورای عالی انقلاب فرهنگی با صدور حکمی، مجمع خیّرین کشور را مأمور تشکیل مجمع ملی خیّرین ازدواج و خانواده به منظور ترویج و تسهیل امر ازدواج جوانان کرد.

۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۳

مجمع خیرین ساماندهی و تمرکز مجامع مرتبط با ترویج ازدواج را انجام می‌دهد

رئیس هیأت مدیره مجمع خیّرین کشور گفت: مقرر شده مجمع خیّران کشور با حمایت سازمان اجتماعی وزارت کشور کار ساماندهی و تمرکز مجامع و مؤسسات مرتبط با حوزه ترویج ازدواج جوانان را انجام دهد.

۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۵

احکام اعضای هیأت اجرایی مجمع خیّرین آستان و دارالحدیث اعطا شد

احکام اعضای هیأت اجرایی مجمع خیّرین آستان و دارالحدیث را آیت‌الله محمدی‌ری‌شهری، تولیت آستان حرم حضرت عبدالعظیم(ع) اعطا کرد.

۲۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۴

اعضای هیأت مدیره مجمع خیّرین کشور معرفی شدند

دومین مجمع عمومی مجمع خیّرین کشور صبح امروز (پنجشنبه 15 شهریورماه) با حضور اکثریت اعضا در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) برگزار شد.

۱۶ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۴