اعلام آمادگی یک بنیاد نیکوکاری برای میزبانی از کودکان زلزله زده
پس از درخواست رییس هیات مدیره مجمع خیرین کشور

اعلام آمادگی یک بنیاد نیکوکاری برای میزبانی از کودکان زلزله زده

یک بنیاد نیکوکاری برای میزبانی از کودکان بی سرپرست زلزله زده مناطق مرزی اعلام آمادگی کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در پی درخواست رییس هیات مدیره مجمع خیرین کشور از اعضای این تشکل مردم نهاد، در نخستین گام بنیاد نیکوکاری و فرهنگی اکبر ابراهیمی در دماوند که سرپرستی بیش از ۶۰ کودک بی‌سرپرست و بدسرپرست را به عهده دارد، اعلام کرد آماده پذیرایی از کودکان ذکور ۳ تا ۸ ساله ای است که در حادثه دیشب خانواده خود را از دست داده‌اند.

 اکبر ابراهیمی، عضو هیأت مدیره مجمع خیّرین کشور در پاسخ به درخواست رییس مجمع خیرین کشور اعلام کرد که این بنیاد با افزایش کادر تخصصی خود و اختصاص فضای مناسب، میزبان کودکانی خواهد بود که در حادثه زلزله ۲۲ آبان ماه ۱۳۹۶ سرپرست خود را از دست داده‌اند. عوامل حاضر در منطقه می‌توانند ضمن هماهنگی با دفتر مجمع خیّرین کشور نسبت به این انتقال اقدام نمایند. این کودکان می توانند برای یک بازه یک ساله یا بیشتر در این بنیاد مستقر شوند تا تکلیف سرپرستی آنها مشخص شود.

مجمع خیرین امیدوار است که مابقی مجامع عضو نیز نسبت به به کار گیری ظرفیت های بالقوه خود در کاستن از آلام این ضایعه دردناک اقدام کنند.

 

اخبار

مجمع خیّرین کشور مأمور تشکیل «مجمع ملی خانواده» شد

شورای عالی انقلاب فرهنگی با صدور حکمی، مجمع خیّرین کشور را مأمور تشکیل مجمع ملی خیّرین ازدواج و خانواده به منظور ترویج و تسهیل امر ازدواج جوانان کرد.

۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۳

مجمع خیرین ساماندهی و تمرکز مجامع مرتبط با ترویج ازدواج را انجام می‌دهد

رئیس هیأت مدیره مجمع خیّرین کشور گفت: مقرر شده مجمع خیّران کشور با حمایت سازمان اجتماعی وزارت کشور کار ساماندهی و تمرکز مجامع و مؤسسات مرتبط با حوزه ترویج ازدواج جوانان را انجام دهد.

۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۵

احکام اعضای هیأت اجرایی مجمع خیّرین آستان و دارالحدیث اعطا شد

احکام اعضای هیأت اجرایی مجمع خیّرین آستان و دارالحدیث را آیت‌الله محمدی‌ری‌شهری، تولیت آستان حرم حضرت عبدالعظیم(ع) اعطا کرد.

۲۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۴

اعضای هیأت مدیره مجمع خیّرین کشور معرفی شدند

دومین مجمع عمومی مجمع خیّرین کشور صبح امروز (پنجشنبه 15 شهریورماه) با حضور اکثریت اعضا در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) برگزار شد.

۱۶ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۴