همکاری بانک رفاه کارگران با مجمع خیرین کشور در اجرای طرح بانک زمان

04:04280

جلسه سیصد و نوزدهم مجمع خیرین کشور صبح روز چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۳ با حضور اعضاء هیبت مدیره و مشاوران تشکیل شد.

آقایان دکتر نجات امینی رئیس هیئت مدیره بانک رفاه کارگران، کریم بهرامی مدیرعامل مجمع خیرین استان همدان و دکتر علی رستگار از مجمع خیرین سلامت همدان، میهمانان این جلسه مجمع بودند.

پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، جلسه با مدیریت مهندس حبیب الله بوربور رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین کشور، رسمیت یافت.

اهم موارد مطرح شده به شرح ذیل می‌باشد:

در ابتدای جلسه تبیین موضوعات روز جامعه به ویژه انتخابات ریاست جمهوری توسط آقای مهندس بوربور مطرح شد.

– آقای دکتر نجات امینی رئیس هیئت مدیره بانک رفاه کارگران ضمن ارائه گزارشی از وضعیت اقتصادی و اجتماعی کشور آمادگی بانک رفاه کارگران را جهت همکاری در اجرای طرح بانک زمان در راستای مسئولیت اجتماعی بانک رفاه اعلام نمود.

مقرر گردید کارگروه ویژه‌ای در خصوص همکاری بانک رفاه و مجمع خیرین با حضور اشخاص و ارگان‌های ذیربط تشکیل و مقدمات اجرای طرح در اسرع وقت فراهم گردد.

– آقای دکتر زارعی نیز گزارشی از کمیته تخصصی تهیه آیین نامه اجرایی بانک زمان در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارائه نمود و اعلام داشتند با توجه به تاکید وزیر محترم تعاون در این‌ خصوص، روند کار تسریع یافته است.

– گزارش فعالیت‌های مجمع خیرین استان همدان و ارتباط و تعاملات خوب به عمل آمده این شعبه مجمع با مسئولین استان در پیشبرد اهداف مجمع و نیز موانع و مشکلات موجود در اجرای طرح نذر تخصص در استان فوق از جمله مواردی بود که توسط آقای دکتر کریم بهرامی مدیرعامل مجمع استان همدان مطرح گردید.

مقرر شد در خصوص رفع موانع اجرای طرح نذر تخصص مکاتبه‌ای با سازمان نظام پزشکی کشور صورت پذیرد و مسائل و مشکلات استان از طریق استاندار محترم حل و فصل و چنانچه نیاز به‌ مکاتبه باشدمشخص گردد و ازطریق مجمع استان درخواست شود تا پیرو آن مورد پیگیری قرارگیرد

لینک کوتاه
https://mkhk.ir /?p=7333

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند