تعهد ۳۷۰ میلیارد ریال جهت ساخت خوابگاه دانشجویی دانشجویان علوم پزشکی در استان مرکزی

04:003370

صبح روز چهارشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۱ ، دویست و شصت و دومین جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین کشور در دفتر مرکزی این مجمع برگزار شد.

پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، مهندس بوربور، رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین کشور، پس گزارشی تحلیلی از وضعیت اجتماعی و اقتصادی کشور ارائه و از عملکرد صدا و سیما در اطلاع رسانی مناسب و به موقع درباره موضوعات اجتماعی اظهار گله‌مندی کرد.

دکتر بدخشان عضو هیئت مدیره مجموعه نیز گزارشی از تاسیس شعبه مجمع خیرین در استان مرکزی که با حضور بیش از ۲۰۰ نفر از خیرین شاخص و برخی از مسئولین استان برگزار شده بود ارائه و اعلام داشت یکی از خیرین عضو مجمع خیرین استان مرکزی در بدو فعالیت این شعبه، ساخت خوابگاه دانشجویی برای دانشگاه‌های علوم پزشکی استان با اعتباری به مبلغ ۳۷۰ میلیارد ریال را متعهد شد که امید است به انجام خیر بینجامد.

مقرر شد، تاسیس شعب مجمع در ۱۷ استان باقیمانده با اولویت استان‌های آذربایجان شرقی، خوزستان، همدان و کرمانشاه با هماهنگی به عمل آمده با وزارت کشور و سازمان داوطلبان هلال احمر پیگیری و در اسرع وقت تشکیل شود.

موضوع کمک به خرید دستگاه سی تی اسکن بیمارستان هاجر مجدداً مطرح و مقرر شد بزرگواران متعهد شده جمعاً مبلغ ۱۰ میلیارد ریال آن را متقبل و مقرر شد مابقی نیز در جلسه هیئت مدیره مجمع جامعه خیرین حامی معلولان کشور مطرح و تا سقف ۳۵ میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز تامین شود.

طرح ارتباط بین بیماران نیازمند و پزشکان خیر داوطلب از طریق نرم افزار شرکت دکتر نکست با اجرای آزمایشی و با همکاری مجمع خیرین کشور و دانشگاه‌های علوم پزشکی در استان مرکزی آغاز خواهد شد.

لینک کوتاه
https://mkhk.ir /?p=6235

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند