دویست و هشتاد و یکمین جلسه هیات مدیره مجمع خیرین کشور برگزار شد

04:002840

جلسه دویست و هشتاد و یکمین هیات مدیره مجمع خیرین کشور صبح روز چهارشنبه ۲۱ تیرماه ۱۴۰۲ در دفتر مرکزی مجمع خیرین کشور برگزار شد.

پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید با مدیریت محمد رضا کارگری، نایب رییس هیئت مدیره مجمع خیرین کشور، جلسه رسمیت یافت. در ادامه‌ی جلسه نیز با حضور مهندس حبیب الله بور بور، رییس مجمع خیرین کشور، بررسی دستورات جلسه ادامه پیدا کرد.

اهم موضوعات مطرح شده به شرح ذیل است:

مقرر شد از آنجا که نحوه تعامل با مرکز رسانه ولایت در حوزه انتشار اخبار مجمع نیاز به بحث و تبادل نظر بیشتری دارد دکتر تقی پور در این زمینه پیگیری‌های لازم را انجام دهند.

مقرر شد مدیریت پیام رسان‌های قبلی مجمع که مدتی است به روز نشده است به مجمع منتقل شود و کار به‌روز رسانی آن انجام شود. محمد رضا کارگری در این خصوص پیگیری لازم را به عمل خواهند آورد.

در ادامه از زحمات فراوان دکتر اشکان تقی پور، عضو هیئت مدیره مجمع خیرین کشور، که در این زمینه ضمن مطالعه بند به بند برنامه هفتم، از نقطه نظر اعضای هیئت مدیره مجمع، مجامع استانی و مشاوران مجمع در تدوین نهایی پیشنهادات به مجلس شورای اسلامی استفاده کرده‌اند، قدردانی و تشکر به عمل آمد.

همچنین مقرر شد،آل احمد، عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور، پیشنهادات ارسال شده به کمیته تلفیق بودجه مجلس را از طریق شورای عالی انقلاب فرهنگی پیگیری کنند.

با توجه به حضور وزیر آموزش و پرورش در جلسه بعدی هیات مدیره مقرر شد دکتر ولیئی و دکتر تقی‌پور تفاهم‌نامه‌های قبلی را بازنگری و با انجام اصلاحات لازم و تامین نظر حوزه وزارت در جلسه بعدی مجمع ارائه تا به صورت تفاهم‌نامه‌های جدید به امضای طرفین برسد.

مقرر شد فرد مناسبی به عنوان دستیار دکتر ولیئی، مدیرعامل مجمع خیرین کشور، انتخاب شود که با توجه به حجم کار و لزوم حفظ ساختار مجمع و کثرت مسئولیت‌های مدیر عامل، همچنین گردش کار بهینه مجمع خیرین کشور، وظایف مرتبط به ایشان سپرده شود.

دکتر ولیئی در جایگاه معاون مشارکت‌های مردمی وزارت کشور نقش مهمی در تسهیل امور مرتبط با خیرین و موسسات خیریه دارند.مصوب شد دکتر ولیئی با نظر مهندس بوربور در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهند.

موارد مرتبط با تسهیل کار ساخت خوابگاه دانشجویی دخترانه دانشگاه شهیدبهشتی با حضور دکتر اسدی، معاون مشارکت‌های اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، و دکتر سعادت پیگیری شد.

لینک کوتاه
https://mkhk.ir /?p=6599

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند