عضو هیئت مدیره مجمع خیرین کشور از راه‌اندازی ۱۰ شعب استانی این مجمع تا پایان سال خبر داد و گفت: هم اکنون در استان‌های تهران، خراسان رضوی، گیلان، کردستان، هرمزگان، قم، قزوین، کرمان، گلستان و یزد مجمع خیرین دارای نمایندگی است.

محمد رضا کارگری در گفت‌و‌گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به کمک مجمع خیرین کشور در ایام کرونا، در حوزه درمان اظهار کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا تا به امروز ۳۱۰ میلیارد تومان توسط مجمع خیرین برای مهار کرونا و حوادث مترقبه کمک شده است.

کارگری با اشاره به اینکه در حال حاضر در ۱۰ استان کشور مجمع خیرین راه اندازی و فعالیت خود را آغاز کرده‌اند، گفت: طبق هماهنگی‌های انجام شده تا پایان سال ۹۹، در ۱۰ استان دیگر شعبات استانی فعالیت خود را آغاز خواهند کرد و هم اکنون در استان های تهران، خراسان رضوی، گیلان، کردستان، هرمزگان، قم، قزوین، کرمان، گلستان و یزد مجمع خیرین دارای نمایندگی است.

وی ادامه داد: در همین رابطه جلساتی را با جمعیت هلال احمر برگزار کردیم و امیدواریم در این زمینه این نهاد همکاری لازم را با مجمع خیرین کشور در رابطه با راه اندازی و تأمین مکان مورد نیاز برای این شعب استانی مجمع خیرین کشور را داشته باشد.

عضو هیئت مدیره مجمع خیرین کشور به برگزاری جلسات مجمع خیرین کشور با حسین یکتا دبیر شورای مرکزی هماهنگی مشارکت های مردمی اشاره کرد و گفت: در همین زمینه نیز بنا داریم از تجربیات این ستاد برای ارائه خدمات به جامعه هدف مجمع استفاده کنیم.

وی در پایان از برنامه ریزی مجمع خیرین کشور برای تقدیر از پرستاران و کادر درمان در ایام کرونا اشاره کرد و گفت: بنا بر برنامه ریزی قرار است همزمان با سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار از تعدادی از پرستاران در بیمارستان مدرس و همچنین بیمارستان شریعتی از سوی مجمع خیرین تقدیر شود.

منبع
خبرگزاری تسنیم
لینک کوتاه
https://mkhk.ir /?p=1034

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند