رونمایی از کتاب زندگی نامه خیر مدرسه ساز دکتر اشکان تقی پور

03:498160
با حضور رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور و مدیران سازمان نوسازی مدارس کشور از کتاب زندگی نامه ،خیر مدرسه ساز دکتر اشکان تقی پور رونمایی شد.
به گزارش خبرنگار جامعه خیرین مدرسه ساز کشور ،صبح امروز ۱۸ اسفند ماه سال ۹۹ مراسم رونمایی از کتاب دکتر اشکان تقی پور در محل جامعه خیرین مدرسه ساز کشور با حضور دکتر قفلی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز  کشور ، اشکان تقی پور خیر مدرسه ساز ، مهندس جعفری مدیر عامل جامعه خیرین مدرسه ساز ، خانم دکتر مهاجرانی  معاون برنامه‌ریزی و توسعه مشارکت‌های سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و … برگزار شد.
فاطمه مهاجرانی در آغاز این جلسه ،ضمن تقدیر از خیرین مدرسه ساز اظهار داشت : سنت نیکی به نام نشر کتاب خیرین نام گذاری شده که در این امرمقدس دو واژه زیبا به نام ،  ادای دین و یادگیری اتفاق می افتد.
وی ادامه داد: برنامه خوبی به نام رونمایی از کتاب خیرین در جهت تکریم و گرامیداشت نام آنها به همت سازمان نوسازی مدارس و جامعه خیرین مدرسه ساز تدوین شده  و بسیار خرسندیم که در جمعی حضور داریم  که همه انسانها در آن ، اهل خیر و برکت و مبرات هستند .
وی با اشاره به اینکه ، این فرصتی است که نصیب ما شده که فقط به معاش خود فکر نکنیم تصریح کرد: امروز شاهد رونمایی از کتاب یکی از  اسطورهای انسانیت هستیم که در ترویج امر مقدس مدرسه سازی در خارج از این مرزو بوم قدم های موثری برداشتند.
دکتر قفلی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور در ادامه ضمن تقدیر از سازمان نوسازی به خاطر نشر کتاب خیرین اظهار داشت : در گذشته وقتی کسی فوت می کرد از اقدامات او تعریف و تمجید می شد اما امروز این ایده ها و اقدامات ارزشمند می تواند ضمن ماندگاری کارهای  خیرین نقش مهمی در ترویج و اشاعه فرهنگ مدرسه سازی و امور خیریه داشته باشد.
وی ادامه داد: در سال جاری دولت ۳۳۰ درصد آورده  خود را افزایش داده و ما ۴۰ هزار کلاس درس نیمه تمام را به همت خیرین مدرسه ساز به اتمام رساندیم که این امر قابل اهتمام و توجه ویژه است .
رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور خاطر نشان کرد: خیرین ابروی جامعه هستند و امیدواریم به همت خیرین و دولت هز چه زودتر عدالت  آموزشی در جامعه برقرار شود.
فیاضی رئیس کارگروه امور بین الملل جامعه خیرین مدرسه ساز کشور در ادامه ضمن تقدیراز سازمان نوسازی مدارس کشور وجامعه خیرین مدرسه ساز به خاطر نشر کتاب زندگی نامه خیرین اذعان داشت : امور خیریه ، خیرین نیک اندیش جوانی همچون آقای تقی پور فراتر از این مرزها رفته است و توانسته نقش بسزایی در ترویج امر مقدس مدرسه سازی داشته باشد.
مهندس جعفری مدیر عامل  جامعه خیرین مدرسه ساز کشور در ادامه افزود:   سنت نشر کتاب خیرین قدمتی دیرنه در سازمان نوسازی مدارس دارد که از آن جمله می تواند به نشر ۸ جلد کتاب جلوه های ایثار و کتابهای چهره های ماندگار اشاره کرد که از اقدامات ارزشمند سازمان نوسازی در جهت تکریم از خیرین بوده است .
وی ضمن گرامیداشت یاد و نام مرحوم حسین علیمرادی خیر نیک اندیش اظهار داشت :   خیر جوان و بزرگوار اشکان تقی پور از خیرین پر تلاش هستند که در خارج از کشور نیز در امر مقدس مدرسه سازی فعالیت می کنند که جا دارد همین جا از ایشان تقدیر کنیم .
اشکان تقی پور خیر مدرسه ساز نیز با شعری صحبت های خود را آغاز کرد.
فریدون فرخ فرشته نبود/ز مشک و ز عنبر سرشته نبود
بداد و دهش یافت آن نیکوئی/و داد و دهش کن فریدون توئی
وی ادامه داد : در حال حاضر تعداد کثیری از خیرین  ایرانی در عرصه ها مختلف در خارج از کشور فعالیت می کنند که امیدواریم با ترویج فرهنگ مدرسه سازی بتوانیم بر تعداد آنها بیافزاییم.
وی خاطر نشان کرد: مدرسه سازی ادامه راه پیغمبر اسلام است امیدواریم در کنار شما خیرین بتوانیم در راه مدرسه سازی گام های موثری برداریم .
لینک کوتاه
https://mkhk.ir /?p=2523

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند