سیصدو چهارمین جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین کشور برگزار شد

04:002440

سیصد و چهارمین جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین کشور صبح روز چهارشنبه ۲۷ دی ماه ۱۴۰۲ به ریاست آقای حبیب الله بوربور رئیس هیئت مدیره مجمع برگزار شد.

پس از تلاوت ایاتی از کلام الله مجید با بیان مطالبی در خصوص اوضاع اجتماعی و اقتصادی کشور و اقدامات جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به اقدامات خصمانه اخیر برخی از عناصر وابسته به صهیونیسم در کشور و نیز موضوع انتخابات مجلس توسط ایشان، جلسه رسمیت یافت و وارد دستور کار خود شد.

اهم موضوعات مصوبات مطرح شده به شرح ذیل است:

– طرح توجیهی آقای ایرانشاهی در خصوص تاسیس اتاق خیرین و موسسات خیریه مطرح و مقرر گردید این طرح به صورت یک ماده واحده تهیه تا از طریق مراجع قانونگذاری پیگیری و تصویب شود.

– اقدامات بعمل آمده در رابطه با طرح نذر تخصص در دو منطقه توسط خانم دکتر ریاضی بیان شد و از همکاری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در اجرای این طرح در منطقه پیشوای ورامین تقدیر و تشکر به عمل آمد.

– گزارش جلسه مشترک مجمع با سازمان نظام پزشکی و نیز سازمان بسیج پزشکی توسط آقای دکتر دلشاد ارائه شد. در این جلسه مصوب گردید اجرای طرح نذر تخصص در استان تهران با همکاری سازمان بسیج پزشکی و در سایر استان‌ها با همکاری سازمان نظام پزشکی کشور صورت پذیرد.

– آقای دکتر فرهادی نیز موضوعات مطرح شده در مجمع خیرین استان تهران را بیان داشتند. از جمله موضوعات جلسه فوق پیگیری اجرای طرح روزی به یاد دیروز بود که نشست هماهنگی اجرای آن در هفته آینده برگزار خواهد شد.

– موضوع نحوه برگزاری برنامه نطق آزاد در برنامه ویژه انتخابات رسانه‌ی ملی و اشخاصی که می‌باید دعوت شوند از دیگر مباحث این جلسه بود که مقرر گردید ظرف هفته آینده اقدام لازم جهت دعوت از اعضای حقوقی و حقیقی مجمع و سایر خیرین دیگر مجامع به عمل آید.

لینک کوتاه
https://mkhk.ir /?p=6994

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند