برگزاری «سیصدمین» جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین کشور

05:001930

   سیصدمین جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین کشور مورخ ۲۹ آذرماه ۱۴۰۲با میزبانی از خانم دکتر معصومیان، معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهر تهران، مهندس جعفری، مدیر روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک، و حضور اعضای هیئت مدیره برگزار شد.

پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید با مدیریت مهندس حبیب الله بور بور، ریاست هیئت مدیره مجمع خیرین کشور، جلسه رسمیت یافت.

مصوبات و موارد مهم مطرح شده در جلسه به شرح ذیل است:

– مطابق جلسات هفتگی رئیس هیئت مدیره مجمع تحلیلی از وقایع روز از جمله وضعیت جنگی و آسیب های فراوان به زنان و کودکان بی دفاع در غزه و البته شکنندگی رژیم صهیونیستی علیرغم حملات گسترده و همه جانبه به مردم غزه در برابر افکار عمومیٍ جهان، شمار داوطلبان نمایندگی در دور بعدی مجلس، دلایل رد بودجه پیشنهادی سال ۱۴۰۲ دولت به دلیل عدم تطابق با برنامه هفتم توسعه، افزایش جمعیت هند و مسلمانان این منطقه و سایر موضوعات ارائه دادند.

 – دکتر ولیئی مدیرعامل مجمع خیرین کشور گزارشی از سفر به استان خراسان رضوی و ملاقات با اعضای مجمع خیرین استان که عملکرد خوبی داشته‌اند را ارائه دادند و در ادامه روند ارائه پیشنهاد اجرای طرح روزی به یاد دیروز و پیگیری‌های به عمل آمده را بیان داشته و خواستار همکاری بیشتر آموزش و پرورش در اجرای این طرح شدند.

– محمدرضا کارگری، نایب رییس مجمع خیرین کشور، نیز خلاصه‌ای از تجربیات و اقدامات قبلی اعضای مجمع در امر مدرسه سازی و بنیانگذاری مجمع خیرین مدرسه ساز کشور را بیان داشتند.

– خانم معصومیان معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهر تهران که به عنوان نماینده این نهاد در اجرای طرح روزی به یاد دیروز در جلسه حضور داشتند ضمن استقبال از این طرح، آمادگی همه گونه همکاری با مجمع در اجرای آن را اعلام داشتند. همچنین از اعضای مجمع درخواست نمودند در خصوص ایجاد کتابخانه‌های کلاسی که تاثیر بسزایی در تعلیم و تربیت کودکان خواهند داشت، همکاری و مساعدت نماید.

– مقرر گردید مجمع خیرین استان تهران با تعامل و همکاری آموزش و پرورش شهر تهران برنامه‌ریزی لازم در اجرای طرح روزی به یاد دیروز را در اسرع وقت به عمل آورد.

– موضوع ایجاد و تقویت روابط عمومی مجمع با حضور آقای جعفری مدیر روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و مقرر گردید ایشان با دریافت کلیه مستندات موجود، نسبت به تهیه کلیپ‌های معرفی اقدامات مجمع اقدام و همچنین در خصوص به روز رسانی سایت و انعکاس اخبار مجمع در حد ممکن همکاری لازم را بعمل آورند.

– مقرر گردید جلسه اختصاصی با حضور رئیس سازمان نظام پزشکی کشور، رئیس بسیج جامعه پزشکی کشور، آقای مهندس بوربور و خانم ریاضی تشکیل تا نسبت به ادامه روند همکاری در اجرای طرح نذر تخصص تصمیمات لازم اتخاذ شود.

لینک کوتاه
https://mkhk.ir /?p=6939

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند