سیصد و هفتمین» جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین کشور برگزار شد

03:382130

سیصد و هفتمین جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین کشور صبح روز چهارشنبه دوم اسفند ماه ۱۴۰۲ با مدیریت آقای مهندس حبیب الله بوربور، رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین کشور،برگزار شد.

تبریک ایام شعبانیه، تحلیل‌هایی در مورد ادامه کشتار مردم و کودکان بی پناه در غزه از جمله مباحثی بود که در ابتدای جلسه توسط آقای مهندس بوربورمطرح گردید. پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید جلسه رسمیت یافت.

اهم موارد مطرح شده به شرح ذیل است:

بحث و تبادل نظر در خصوص برنامه نطق آزاد ویژه مجمع خیرین کشور و نیز انتخاب پیش روی مجلس شورای اسلامی از موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

– توضیحاتی درباره‌ی روند تایید برنامه درسی مدیریت موسسات و تشکل‌های غیردولتی در مقاطع کارشناسی، ارشد و دکترا در دانشگاه آزاد اسلامی از سوی آقای دکتر جاهد ارائه شد.

– پیگیری مستمر تا تصویب طرح ایجاد «نظام امور خیر و احسان» از طریق شورای عالی انقلاب فرهنگی و نیز مجلس شورای اسلامی توسط آقایان دکتر ریاحی و دکتر تقی پور انجام خواهد شد.

– مشارکت در انجام روند اجرایی طرح «روزی به یاد دیروز» به یکی از موسسات غیردولتی و غیرانتفاعی فعال در حوزه آموزش با هماهنگی وتایید وزارت آموزش و پرورش، پیشنهادی بود که توسط آقای دکتر شرافت مطرح و مقرر گردید در جلسه اعضای هییت مدیره با وزیر آموزش و پرورش، این پیشنهاد نیز مطرح شود.

– بررسی سیاست های مجمع در سال آینده نیز در دستور کار جلسه‌ی هفته‌ی آینده هیئت مدیره قرار گرفت.

لینک کوتاه
https://mkhk.ir /?p=7082

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند