در جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین کشور مطرح شد؛به کارگیری هوش مصنوعی در پیشبرد اهداف طرح نذر تخصص

05:002850

سیصد و ششمین جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین کشور برگزار شد.

    «سیصد و ششمین» جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین کشور با حضور میهمانان آقایان ضرغام پرنیان مشاور وزیر آموزش و پرورش و دبیر قرارگاه عدالت تربیتی آموزشی، محمدرضا مهدلو ترکمان، دبیر کارگروه محلات محروم وزارت آموزش و پرورش، علی بابایی، مدیر کل دفتر فناوری اطلاعات وزارت صنعت، ایمان کریمی، مدیرعامل موسسه نوآوران داده سلامت و جعفری مدیر روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک و دیگر اعضای مجمع صبح روز چهارشنبه ۱۸بهمن ماه ۱۴۰۲ برگزار شد.

    تسلیت سالروز شهادت امام موسی کاظم(ع) و تبریک فرا رسیدن سالروز مبعث پیامبر گرامی اسلام و همچنین قدردانی از برگزارکنندگان چهارمین نشست مجمع و نیز برنامه نطق آزاد رسانه ملی از جمله مطالبی بود که توسط آقای کارگری نایب رییس هییت مدیره مجمع خیرین کشور بیان شد.

    جلسه پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید با مدیریت آقای مهندس بوربور، رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین کشور، رسمیت یافت و پس از بحث و تبادل نظر در خصوص نحوه برگزاری چهاردهمین نشست، نقطه نظرات اعضا در خصوص بهبود نشست‌های بعدی مطرح گردید.

     با توجه به تایید عضویت ۴ تشکل غیردولتی شامل انجمن روانشناسی اسلامی ایران، موسسه حامیان اندیشه رشاد، انجمن خیرین دانشگاه هنر و شبکه جهانی ولایت، موارد مجدداً در جلسه هیئت مدیره مطرح و مورد تایید قرار گرفت و مقرر شد گواهینامه عضویت در مجمع برای ایشان صادر شود.

    توسعه بیمارستان فرهنگیان نیاوران و نیز اجرای طرح «روزی به یاد دیروز» مواردی بود که مورد بحث و تبادل نظر اعضای مجمع و مشاور وزیر آموزش و پرورش قرار گرفت که مقرر گردید برنامه‌ریزی و پیگیری لازم در جهت توسعه بیمارستان انجام شود و جلسه مقدماتی اجرای طرح روزی به یاد دیروز بعد از ایام دهه فجر و قبل از اتمام سال جاری برگزار و اقدام لازم در این خصوص به عمل آید.ایشان همچنین خواستار همکاری مجمع خیرین کشور در رفع نیازهای ضروری آموزش و پرورش شدند.

    موضوع بهره‌گیری از هوش مصنوعی در ارتقاء حوزه سلامت کشور، توسط آقای بابایی مدیر کل فناوری اطلاعات وزارت صمت، و آقای کریمی مدیرعامل موسسه نوآوران داده سلامت، مطرح و مقرر گردید در جلسات تخصصی به این مهم پرداخته شود همچنین در خصوص همه گونه همکاری وزارت صمت با مجمع اعلام آمادگی کردند.

     آقای نوید خادمی خبرنگار خبرگزاری نیکو نیوز ضمن حضور در جلسه هیئت مدیره و انجام مصاحبه با تعدادی از اعضاء و میهمانان نسبت به اطلاع رسانی اخبار جلسه از طریق خبرگزاری فوق اقدام کردند.

لینک کوتاه
https://mkhk.ir /?p=7062

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند